Deze ochtend is er de mogelijkheid om tijdens de thee en het met elkaar kletsen te knutselen en spelen met je kleine. Kom je gezellig?
Knutselen met je kind(eren) zijn ervaringen, die je als ouder niet wilt missen. Samen knutselen bevorderd waarnemen en denken; waar moet ik beginnen en hoe zit iets in elkaar? Door knutselen wordt de ruimtelijke oriëntatie vergroot en motorische vaardigheden getraind. Het is ook zeer goed voor de ontwikkeling van het concentratie vermogen, zelfvertrouwen en creativiteit. Je kind leert spelenderwijs begrippen zoals op elkaar, tegen elkaar, er in steken, vormen en afmetingen. Materialen kennis en technieken worden toegepast om verschillende materialen en vormen te verwerken. Kom je gezellig met je kleine?
Over Ouder&Kind Lokaal
Bij Ouder&Kind Lokaal ontmoeten (aanstaande) ouders elkaar. Vooral de gezelligheid staat centraal. Neem je kinderen gerust mee; zij kunnen lekker spelen en knutselen. Vaste ingrediënten voor deze wekelijkse ontmoeting zijn koffie, thee en de Kletspot. Deze pot bevat inspiratie, tips en leuke opvoedthema’s.
Ouders krijgen de gelegenheid hun ervaringen te delen, elkaar vragen te stellen en gewoon gezellig kletsen. Vragen over het geven van borstvoeding? Sparren over de driftbuien van je peuter? Of van gedachten wisselen over positief opvoeden? Kan allemaal!
Ouder&Kind Lokaal Lokaal Maarssenbroek wordt op vrijdag georganiseerd door Elise en Margaret en is kosteloos te bezoeken. Aanmelden is niet nodig. Welkom!
Praktisch
Ouder&Kind Lokaal Maarssenbroek
Iedere woensdag- en vrijdagochtend, 10-11.30 uur in Jeugdcentrum Secondbase (Safari gebouw)
WhatsApp groep
In contact blijven met de andere moeders van Ouder&Kind Lokaal, tips uitwisselen én op de hoogte blijven van alle activiteiten? Meld je dan aan voor de WhatsApp-groep. Mail je naam en telefoonnummer naar info@ouderslokaal.nl. Vermeld daarbij om welk Ouder&Kind Lokaal het gaat.